Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem unalmas még ez a pénz dolog?

Nem unalmas még ez a pénz dolog?

Figyelt kérdés

Hogy mindenki csak sír, hogy nincs neki

Hogy ez csak! a "felső 10.000-nek" jó

Hogy mindig van, de sose elég

Hogy a politikusok mindig csak elvesznek de sose adnak


Mert ugye sokszor, sőt, túl sokszor, az kapja a legkevesebbet aki a legtöbbet dolgozik. Pont az ellentettje ahogy kellene lennie


Mire jó ez? Ti milyen alternatívát találtatok már ki elgondolkodásaitok közben? Mert ez egy szörnyű világ ezzel a pénz dologgal


2012. nov. 21. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kötelező pénzben gondolkodni, legyen szó almáról, ételről, ingatlanról, stb... a pénz csak egy utalvány amit ezek egyikére válthatod.
2012. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sörben gondolkodok :)
2012. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En abbahagytam a rinyalast mert azzal nem jutok elorebb, inkabb azon vagyok hogy annyim legyen amivel mar lexarhatom az osszes arcimket es csak a nekem kedves dolgoknak eljek es ne kelljen a penzugyekkel tobbet foglalkoznom..

Nem lehetetlen, lattam mar mast is aki megcsinalta.

2012. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!