Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek pénzt 12 évesen?

Hogyan szerezzek pénzt 12 évesen?

Figyelt kérdés

egy új gépet akarok és anyu azt mondta hogy vehetek ha szerzek pénzt.ez az álmom mivel vettünk egy játékot de azt vettem észre hogy szaggat(nem csak az a játék), és amúgy is elakarok anyáék gépétöl szakadni, mer még azt se engedik meg hogy letöltsek zenét,filmet,játékot.

és aki azt írja hogy tanuljak ne írja mert én eleget tanulok és este ezzel kapcsolódnák ki.


2012. nov. 18. 07:29
 1/8 A kérdező kommentje:

ja és azért is kell, mert anyáék sokat járnak ausztriába, és ha meghalnak nem akarok a mamához menni(gonosz , egyszer azt is mondta hogy anya nem is tartozik a családjába)

hanem inkább megmondtam a keresztmamának ha ilyen lesz idejövök de eltartom magam.

2012. nov. 18. 07:50
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

> anyáék sokat járnak ausztriába, és ha meghalnak


WTF

2012. nov. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már volt balesetük, de amikor megtudtam a suliban.............
2012. nov. 18. 08:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy jön ide anyudék halála, de mindegy

Mosd le a rokonok, szomszéd autóját, nyírd náluk a füvet, lapátold a havat, fürdesd meg a kutyát, menj el helyettük a boltba...

2012. nov. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
vidd vissza az üres sörös üvegeket a boltba...
2012. nov. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legálisan sehogy.
2012. nov. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elég elbaszott egy hülye anyád van hogy 12 évesen azt várja hogy szerezz pénzt...
2012. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha játszani akarsz, inkább vegyél Xbox 360-at! Az nem fog szaggatni! :D
2012. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!