Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van felesleges 100 ezer...

Van felesleges 100 ezer ft-om, tudom nem sok pénz de mivel tudnám esetleg megduplázni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 09:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Munkával, szerencsejátékkal, tőzsdézéssel.
2012. nov. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Esetleg fénymásoló? :))))


[link]


Bocsi, nem hagyhattam ki!

2012. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Beteszed a bankba, és egy idő után megduplázódik.
2012. nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bankbetétben a mai kamatokat (6-7% kamatokat) nézve 2025-re duplázódik meg. :)
2012. nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Flector 67 ***** válasza:
Akkor forex:)
2012. nov. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi!A forexen már én is gondolkodtam de nem tudom mivel érné meg kereskedni?Arany vagy esetleg olaj?
2012. nov. 11. 10:59
 7/14 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Szóval komolyra fordítva: nemigazán lehet most biztos befektetést ajánlani.

Én is azt mondom, tedd be a bankba, nem azért elsősorban, mert ott majd akkora kamatot adnak, hogy húúúú, hanem ott biztosabb helye van, mint otthon a szalmazsákban!

:D

Én pl. 2 évvel ezelőtt 500 ezret raktam be 6 hó lekötésre bankba, (tudtam, hogy adót kell fizetnem) ígérték a 6 % kamatot. A végén közölték, hogy ez változó kamatozású megtakarítás volt, és mivel változtak (=csökkentek) a befektetési kamatok (minő véletlen), így 6 hónap múlva a félmillióra adtak valami 3 ezer ötszáz ft. kamatot, még jó, hogy a kezelési költséget futotta!!

2012. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyobb valószínűséggel nyersz, ha feldobod az egészet feketére ruletten. Mint forexen... Mert így 16/33 eséllyel duplázol :D Forexen képzettség, belső infók nélkül bukó lehet az egész.
2012. nov. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez az! Nincs az életnek egy olyan területe, ahol a pénzed biztonságban "dolgozhatna"! Mert vagy a tevékenység áll le, vagy a közreműködők ügyeskednek úgy, hogy a többi befektető bukjon, semmi olyan terület nincs, ahova biztonsággal "be lehetne szállni".

Ezért mondom, hogy a bankot is csak, mint értékmegőrző, lerakatot célszerű használni.

2012. nov. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
fektesd magadba, hogy jobb munkád legyen.
2012. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!