Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy kell vásárolni a tesz-ves...

Hogy kell vásárolni a tesz-veszen? Ovu tesztet szeretnék venni. Regisztráltam. Hogyan tovább? mire kell rákattintani ha megakarom venni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 12:51
 1/8 anonim válasza:
100%
Ha találtál, és van licit nélküli ára ami megfelel neked, akkor arra kattints, így biztos hogy a tiéd lesz. Jobb felső sarokba tudod megvenni.
2009. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
46%
A regisztráció önmagában nem elég. Megadtál nekik egy címet, amire majd küldenek egy levelet. Abban lesz egy kód, amivel igazolod, hogy tényleg te regisztráltál. Ezután tudsz csak vásárolni.
2009. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
46%
Igen ez így nem elég, kb. 2 hét mire küldenek egy levelet egy kóddal amit majd meg kell adnodl. És csak az után vásárolhatsz.
2009. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tévedés. Vásárolni lehet aktiváló kód nélkül is. Eladni viszont addig nem lehet. Olvasd el a felhasználói feltételeket, abban mindent megtalálsz.

A vásárlás menete: Alaposan megnézed az aukció lapját, hogy minden egyértelmű legyen: postaköltség, termék ára, stb

Utána licitálsz: Ha van licit nélküli ár, azt is leütheted, ha nincs, megvárod, míg lejár az aukció.

Az aukció után kapsz egy levelet a teszvesztől, amiben megkapod az eladó adatait: név, telszám, e-mail.

Felveszed az eladóval a kapcsolatot, kérsz egy számlaszámot, ahová elutalod előre a postaköltséget és a termék árát. (valaki elfogadja a rózsaszín csekket is, de nem ez a jellemző)

Ezután az eladó küldi neked a megnyert terméket.

Ha kérdésed van az eladóhoz az aukció lejárta előtt, a termék lapján, a kérdések és válaszokban felteheted.

Jó vásárlást!

Ha van még kérdésed, privátban is írhatsz.

2009. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kell a postán kapott kód, öcsém sem tudott anélkül vásárolni.

Ha ez megjön, köves a levélben leírtakat, és a teszveszen is minden le van írva, csak el kell olvasni.

Amúgy meg addig nézelődj, olvasgasd, nem olyan bonyolult.

2009. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Idézet a teszvesz Segítségéből:


Még nem aktiváltam a fiókomat. Tudom használni a TeszVeszt?


Akik nem aktiválták a fiókjukat:


* nem tudnak eladni a TeszVeszen;

* ha az eladó nem engedélyezi, nem vehetik meg a termékét licit nélkül;

* az aukció utolsó napján már nem licitálhatnak, kivéve, ha már korábban licitáltak az adott aukción.


Tehát az utolsó napon már nem licitálhat (előtte, ha licitált, akkor utolsó nap is tud) az eladó engedélyét a kérdések válaszokban elintézheted.

2009. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igán ám, de általában nem engedélyezik az eladók a kód nélkül lévő vásárlást, úgyhogy kell a levél. Én próbáltam úgy több dolgot is, de nem tudtam, mert nem engedélyezte az eladó a kód nélküli vásárlást. Ezzel is biztosítsák magukat, hogy valós legyen a vevő.
2009. aug. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én írtam először, hogy kell a kód. Én egy hihetetlenül jó áron levő mobilról csúsztam le emiatt. Vaterához voltam szokva, mert ott ugye lehet vásárolni egyből. Teszveszen szépen kivártam az aukció végét, majd rányomtam a licitet a telefonra. Ekkor közölte az oldal, hogy mégis kéne érvényesíteni magam. Ez olyan Decemberbe volt még..
2009. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!