Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem találom a pénztárcámat,...

Nem találom a pénztárcámat, amiben benne volt az OTP Junior kártyám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Valószínűleg valahol itthon van, de már minden lehetőség eszembe jutott. Pár száz Ft híján minden pénzem a bankban van. Igényelhetek "tartalék" kártyát úgy, hogy a másik érvényes marad?
2012. nov. 6. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én jobban aggódnék a pénzed miatt, mint a kártya miatt. Lehet újat igényelni úgy is, hogy a régi is érvényes marad, de ha MasterCard-od volt ( vagy egyéb, CVC kóddal ellátott kártyád), és illetéktelen kezekbe került, akkor lehet, hogy már nincs meg a pénzed. Szóval szerintem érdemes lenne letiltani a kártyát...

Persze az új kártya igénylése nincs ingyen, mint ahogy (általában) a letiltás sem.

2012. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megvan minden pénzem, mert neten keresztül látom és SMS-t is kapok, ha valaki levesz róla. De szinte biztos, hogy valahol itthon van, mert egész múlt héten nem használtam előtte meg a ház előtt fizettem belőle a pék-autónál.
2012. nov. 6. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben letiltatnám és igényelnék egy másikat. Valószínű, hogy otthon van, de mi van, ha nem?? Sok helyen lehet neten vásárolni, ahol nem kérik a pinkódot csak a kártyaszámot.
2012. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!