Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kell egy jó hírdetést...

Cirmos99 kérdése:

Hogyan kell egy jó hírdetést feladni?!

Figyelt kérdés

vannak dolgaim amikre nincs szükségem, feladtam hírdetésben,vagy 5 helyen, ugyan azzal a szöveggel és árral.miért nem tudom eladni őket?mit rontok el?

Köszönöm a segítséget.



2012. nov. 3. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
valami linket betehetnél, hogy lássuk
2012. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 plantern ***** válasza:

Attól is függ, hogy milyen cuccokat akarsz eladni. Például ritkább könyveket, gyűjtögetős kártyákat ilyesmit érdemesebb direkt ezeken a fórumokon meghirdetni. Babaruha, használt tévé, olcsó fülhallgató ezek mehetnek vaterára, akinek kell az úgyis ott fogja keresni.


Szóval segítene ha leírnád, hogy miről van szó konkrétan. Meg, ahogy előttem is írták a hirdetésről egy link.


De egyébként próbálj mindig a vásárló fejével gondolkozni. Ha mondjuk díszkandelábert árulsz, akkor képzeld el, hogy te vagy az átlagos Józsi, aki pont azt akar venni. Vajon hol fogsz rákeresni, mennyiért vennéd meg, milyen szöveget olvasnál szívesen a hirdetésben?

2012. nov. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 3. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!