Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sürgösen kellene 200ezer...

Sürgösen kellene 200ezer forint,17éves vagyok, honnan?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 17:58
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Van valaki aki tudna segíteni?
2012. nov. 5. 19:51
 22/24 Flector 67 ***** válasza:
A tuti üzletet mond és adom akár a többszörösét is.
2012. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én mondtam, hogy tudnék - de azt ne várd, hogy a 2 szép szemedre kapsz 2 kilót. Vagy vázold az ötletedet privátban, hogy tudjam a rizikófaktorát értékelni vagy felejtsd el.
2012. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Írtál nekem privát üzenetet. Gondoltam ha látok fantáziát benne, akkor miért ne támogassalak pénzzel, hiszen nekem nem okozna gondot kiadni 200 ezret.

Erre te ezt írtad nekem privátban

" Arról lenne szó hogy van egy tuti üzlet! Azt nem akarom elmondani hogy micsoda mert igy láthatalanba nemtudom kibe bizhatók! Mennyit kellene visszaadnom?"


Ne haragudj, de mondtál egy nagy semmit. Azt hiszem én ezek után kiszállok, és nem adok pénzt..


Nem vagyok egy uzsorás, segítettem már pár embernek, de ilyen semmit mondó üzenetekkel engem sem lehet hülyére venni..

Ettől függetlenül sok sikert kívánok neked.

üdv

2012. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!