Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találom azt a linket,...

Hol találom azt a linket, amivel megtudom nézni hol jár a csomagom, vagy az ajánlott levelem?

Figyelt kérdés
Előre is köszi,nagy segítség lenne,ha valaki tudna nekem válaszolni! :)
2012. okt. 30. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
[link] De csak akkor működik, ha kerted a szolgaltatast
2012. okt. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Nem kértem...csak most ugrott be,hogy megpróbálom lekérni egy ajánlott levelem és egy standart csomagom,hogy merre járhat.Meg hát jól jönne,ha én is tudnám,hogy a nekem címzett levelek és csomagok mikorra érnek el hozzám.

Ügyfélszolgálatnál,vagy a postán kérhetem?

2012. okt. 30. 08:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Postán, feladaskor kell kérni, költsége van
2012. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Állítólag a feladó kérte,ezért fizettem én az ajánlott levelemért 1115 ft-ot!

Hiába próbálom a számokat nem működik...Az alábbi azonosító formátuma nem megfelelő.Ezt írja ki.

Eladó eltűnt!Levelem már több,mint egy hete várom,ami egy nadrág lenne.

Szerintetek a mindenszentek miatt elhúzódhatott eddig egy ajánlott levél kézbesítése,vagy engem rendesen átvertek?

2012. nov. 6. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Elhuzodhatott, hiszen tegnap volt az elso munkanap. Mi a szam? Biztosan jol irtad be? Az elso negy szamjegy nem kell.
2012. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ja és csak küldemény azonosítót kaptam tőle.Semmi kódot.

Én ugyan azon a napon postáztam és nálam azóta már mindenki megkapta :/

2012. nov. 6. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem kert nyomkovetest:) A postat hivd fel -azt, amelyikhez tartozol kezbesites szempontjabol- es kerdezd meg, hogy tudnak e valamit a leveledrol. Mondjuk a feladas datumat hagyd ki, mert alapbol azt fogjak mondani, hogy ennyi belefer. "Elnezest, ket hete feladtak nekem egy ajanlott levelet, meg nem erkezett meg, lehet hogy valaki kivette az ertesitot a postaladabol? A kuldemeny azonosito szama xxxxx"
2012. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Új fejlemény...

Sikertelen kézbesítés után tegnap átvettem az ajánlott levelem.

EZ HAZUGSÁG!

A mi postánkon senki nem tud semmiről,az eladó postáján állítják,hogy átvettem tegnap.

PERSZE NEM VETTEM ÁT.

Hogyan deríthetem ki,hogy postakocsis HOZTA E A LEVELEM?amit ugye át sem vettem.

Kérhetek kártérítést,vagy ilyenkor mi van,ha valaki aláírt helyettem?

2012. nov. 7. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!