Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otp-ről utalok netbankon...

Otp-ről utalok netbankon UniCredit Bank-on át mennyi idő mire megérkezik?

Figyelt kérdés
Annyira össze vissza van ez a netbankos utalás, hogy már nem tudom követni. Valaki megírná mennyi az átfutási idő? Köszi!
2012. okt. 2. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha időben indítod, akkor még aznap, de legrosszabb esetben is a következő munkanapon.
2012. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tegnap este utaltam és azt irták ma este hogy még nem ért oda és nem magán személy hanem egy állat webshop és kutyaházról van szó és nagyon nagyon drága volt remélem nem lesz semmi gond :/
2012. okt. 2. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor biztos, hogy odaért ma délelőtt! Nem nézték meg vagy nem mondanak igazat, esetleg Te utaltál rossz helyre.
2012. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha az "azt írták" alatt azt érted, hogy egy automata közölte veled, hogy a tétel nincs kifizetve, akkor ne aggódj, mert annak is van átfutási ideje, hogy az automata észlelje, hogy érkezett pénz.

Ha egy hús vér ember közölte veled, hogy átnézte az aznapi utalásokat és a tiéd nincs köztük, akkor vagy hazudott, vagy mérsékelten aggódnod kéne.

2012. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Magyarországon belül 4 órán belül meg kell érkeznie az utalásnak.

(kivéve ha munkaidő után vagy hétvégén utalsz, akkor a következő munkanapon érkezik meg)

2012. okt. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is ugyan így jártam... OTP banknál vagyok, a másik fél pedig az unicreditnél. OLX en vettem egy telefon alkatrészt, és azt állítja hogy még nem érkezett meg. A te utalásod végül megérkezett? Amennyiben hazudik, milyen jogi lépéseket lehet tenni?
2015. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!