Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan fogjak bele a tuti...

Hogyan fogjak bele a tuti netes válalkozásomba?

Figyelt kérdés

Semmi féle számítógépes képesítésem sincs.

Szeretnék egy net -es üzletbe belevágni, mely az Én válalkozásom lenne. Kereskedelmi jellegű a dolog.

Milyen papírok szügségesek egy ilyen válalkozáshoz?

Kell-e és ha kell, milyen végzetségű embert kell a törvényes üzemeltetéséhez? (márint mindent Én csinálok, de kell-e rendszergazda vagy bármilyen informatikai végzetségű személy, ha csak névlegesen is , de bevenni??)

Ezenfelül, egy ilyen válalkozáshoz, a válalkozó engedélyen kívül, kell-e bármilyen végzetséggel rendelkeznem, ha csak termékeket szeretnék árulni a net-en?

Na ez tudom sok így egyszerre, de itt mindig jó válaszokat kapok, remélem ezzel is megbírkóztok...

Előre is hála és köszenet...


2009. aug. 4. 05:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze h kell azért mert net attól még ugyanolyan kereskedelmi tevékenységnek minősül.

Infós zsakember papíron kelleni nem kell csak éppen erősen ajánlott, ne viccelj ott szinte sokszor naponta több alkalommal is lehet szükség erre-arra.

Aztán meg az áru jellegétől is függ, nyilván ha tejet árulsz akkor jönnek az élelmiszeres szabályok, ÁNTSZ stb, ha meg elektronikai cikkeket akkor is most már szakirányú eladói végzettség kell hozzá (elvileg, aztán gyakorlatilag persze ezt is mindig kicselezik)

2009. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz ahhoz,amit árulsz,hogy adsz felvilágosítást az árúiddal kapcsolatban?Ha valaki számítógépet vesz,akkor tudni akarja melyeik milyen kapacitású,melyiket érdemes a kínálatból megvennie stb?Ha ezekre nem tudsz válaszolni,nem lesz sok vevőd.Még egxy péknek is tudnia kell,hogy melyik kenyeret milyen lsztből sütötte.
2009. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!