Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bélyeggyüjteményért hol...

Bélyeggyüjteményért hol fizetnek legtöbbet Budapesten?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 14:35
 1/2 LACI115 ***** válasza:

Sajnos elég rossz "árfolyamuk" vannak a bélyegeknek manapság.A bélyegek értéke több tényezötöl is függ:

használtak,postatiszták,ritkák,milyen állapotuak,teljes sorok,milyen ország bélyegei,milyen időszakból valóak stb.

Vannak-e boritékok, képeslapok, levlapok a gyüjteményben.

(Ezek egy kicsit többet érnek). A Darabanth kft. tudom javasolni. Ök azonnali kp.-t adnak érte vagy aucióra (2 hetente van) beadhatod , de akkor 17% jutalékot kell fizedned!Még A Nyugati tér 4 szám alatti bélyegüzletbe is bevhiheted és megkérdezheted öket. A kérdés nem kerül semmibe.

2012. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ.

Igen a Darabanthot hozza fel elsőnek a kereső, de a nyugati teret nem találtam, érdemes előtte őket is megkérdezni mennyit adnak érte, ha már ott vagyok közel.

Képeslapgyűjteményem is van.

2012. szept. 23. 13:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!