Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 100 guinea az hány forint?

100 guinea az hány forint?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

először megnézed hogy mi a guinea 3 betűs rövidítése

ugyebár a magyar forintnak a huf és aztán simán beütöd google és kidobja


[link]


de megnézheted a nemzeti bank oldalán is...

google csodákra képes

2012. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak egy egyszerű válasz elég lett volna. hogyha el tudod mondani hogy hol keressem,akkor a választ is el tudod mondani a kérdésemre ami csak pár számjegy.
2012. szept. 18. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, egy szam is eleg lett volna, de igy mostantol magadtol is par masodperc alatt megtalalod az ilyen kerdesekre a valaszt es nem kell orakat varnod amig vki mas megkeresi neked


ne szidj, amiert idot sporolok neked, es uj dolgokat mutatok meg ami kesobb hasznos lehet szamodra.

2012. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom,hogy ezzel azt akartad mutatni hogy nem is nagy cucc megkeresni,de én nem találtam azért kérdeztem. és leírhattad volna hogy nekem ne keljen még 1× megkeresni :) majd ha másik pénznemet akarok átváltani akkor majd megkeresem .
2012. szept. 29. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!