Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha online rendeltem de nem...

Ha online rendeltem de nem tudom átvenni (nincs pénzem), viszont visszamondani sem tudom lehet vmi jogi háttere a dolognak?

Figyelt kérdés
egyszerűen nincs a neten visszamondás gomb,és telefonon sem elérhetőek. ha jön a futár és nem veszem át akkor vagyok vmire kötelezve ?
2012. szept. 1. 14:46
 1/3 Antimod ***** válasza:

Az átvételtől számítva 8 napig indoklás nélkül visszaküldheted a terméket, ilyenkor visszakapod a pénzedet, vagy pedig nem kell fizetned.

De miért rendelted meg, ha nem tudod kifizetni?

2012. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne vedd át, mert ha átveszed onnan már lopás, ha nem fizetsz.
2012. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem veszed át és kész

futár viszi vagy magyar posta?


nekem már volt ilyen magyar postával utánvétellel, tiniként rendeltem apum címére egy bszott drága dolgot - mert telefonban azt mondta hogy kifizeti- aztán mégse fizette ki, nem is figyelt rá hogy mit mondtam neki...


nem lett belőle semmi extra, csak a webáruház ügyvezetőjétől kaptam egy csúnya e-mailt hogy így meg úgy meg ha máskor rendelek akkor ezt a postaköltséget is felszámolják

nah ok hogy nem szép ha nem veszi át az ember, de aki ilyen szolgáltatást is nyújt annak ezzel számolnia kell

és végtelenül nem profi ilyen hiszti levelet küldeni a vevőnek, holott előtte otthagytam 17000 forintot már náluk akkoriban amikor ez több mint 1 heti minimálbér volt...

nem írtam vissza semmit a nőnek, undorító volt a mail.

2012. szept. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!