Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol kell jelenteni egy illegál...

Hol kell jelenteni egy illegálisan müködő kisvállalkozást?

Figyelt kérdés

Egy jó barátom volt ilyen "masszázs szalonban" "képzett masszőzöknél" aztán érdekes élménnyel távozott.


Egyrészt több lányt is felhívott és ugyan az a szolgáltatást 3an 3féle áron nyújtották. Aztán a helyen nem volt víz, nem tudott fürdeni, elmondása szerint büdősek, foltosak voltak a lepedők, a törülkőzök és még sok érdekes élményben volt része.


Igazából nem hittem neki, én is elmentem, és ugyan ezek az élmények értek. Ez tiszta pénzlehúzás. Tapasztalatlan, de csinos lányok bénáznak.


2012. aug. 30. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ha ez nem tűnt volna fel, akkor ez egy "OLYAN" hely, ahova nem feltétlen a masszázs miatt járnak a kliensek....
2012. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok milyen hely ez, nem ez volt a kérdés.


De bármilyen is legyen az alapvető higiénia nem árt ha jelen van. És miért kamúznak a szolgáltatással (nem szexelnek, csak orálisan kényeztetik a vendéget), az árakkal es a tudásukkal.


Ha nem tudsz érdemi információval szolgálni akkor maradj csöndben.

2012. aug. 30. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj haver, aki olcsó lebujba jár sz0patni az ne sopánkodjon, ha koszos a lepedő.


Az meg inkább a helyi kurv@kat minősíti, ha fürdés nélkül lesz0p 40 fokba...

2012. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

te normális vagy kérdező?


elmondta hogy milyen a hely és te is elmnetél?

ja olcsó volt a szpás vagy mi?


haha, bakker... hát ez totálisan téged minősít a kisku.vák mellett mellékesen - és megsúgom én nem híresztelném hogy milyen büdös lyukba mentem egy szopásért mert akkora loser vagyok hogy nem tudok összeszedni egy csajt egy buliban, vagy ha már pénzért erotikus szolgáltatásról beszélünk akkor annyira spur voltam hogy egy koszos lyukba mentem miután más elmondta hogy szar a hely...


hah, micsoda nem normális emberek vannak...


You sir, made my day!!!

2012. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyébként meg bemész a rendőrkapitányságra vagy a NAV-hoz és panaszt teszel hogy a Joliék víz nélkül és koszos lepedőn leszoptak, te meg fizettél érte :D


HÁÁÁ NÓÓÓÓRMÁÁÁÁÁLIS???!!!


xDxD

2012. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Normálisak vagytok?! Dehogy szopattam le magam. Elmentem, körülnéztem és kimentem. Csak nem hittem el a haveromnak, mert a lányok a képeken olyan igényesnek tűntek. Nem fizettem egy fityinget sem.


A telefonban elmondták, hogy mit nyújtanak és mint egy mit sem sejtő ember elmentem. Szal a NAV... köszí annak aki mondta.

2012. aug. 31. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!