Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Ibiden-nél most van/volt...

Az Ibiden-nél most van/volt operátor felvétel. Ki ment már el? És milyen volt?

Figyelt kérdés
Átlagban fel is veszik az embert? Mi miatt van szórás, ha van? Bármilyen információt szívesen veszek!

2012. aug. 27. 07:37
 1/4 anonim válasza:
100%

Nagyon sok jelentkező van, sokat kirostáltak már a tesztírás első fordulójában.


Első teszt:

100-hoz folyamatosan, időre kellett hozzáadni először 1-et, aztán 2-t, majd hármat, és beírni a kapott három karaktert oszloponként.

10 volt azt hiszem. Akinek ez nem sikerült, annak megköszönték a részvételt.


A második teszt ábrák kiválasztása volt soronként, a harmadiknál egy idomot kellett beazonosítani az elemei alapján.


Mindezek után volt egy eszköz, aminek a felső részén felvillanó számokat kellett (mindkét kézzel, valami ceruzaszerűvel) megérinteni egy vízszintes lapon.


Beszéltünk a pszichológussal, utána egy HR-essel.

Azt ígérték, mindenképpen küldenek levelet. A húgomnak sikerült, én még nem kaptam semmit (gyanítom az eredményt). Sajnálom, mert szerettem volna.

Remélem, Neked sikerül.

2012. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Holnap után fogok felmenni. Nagyon remélem, hogy sikerülni fog.

2012. aug. 28. 17:16
 3/4 A kérdező kommentje:

A húgodnak sikerült?

Mikor kezd? Mit írtak neki? Tényleg 1 hétre rá kapta a levelet?

Neked hogy sikerült?

2012. szept. 2. 15:59
 4/4 anonim válasza:
Én most voltam felvételizni vidékről. Tovább is jutottam a 2. fordulóba, és úgy is éreztem hogy jól sikerültek a tesztek, de nem vettek fel...Amúgy igen rengetegen jelentek meg, abból több mint a felét az első teszt után haza is küldték.
2012. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!