Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy fémpénz mitől lehet...

Egy fémpénz mitől lehet ennyire koszos? Ezt így elfogadják, betegséget lehet tőle kapni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy eleve koszos a pénz, de kaptam egy olyan kétszázast, ami borzasztó koszos volt, tiszta feketés volt, rozsdás-penészes is talán. Ha egy régóta forgalomban lévő pénz, azt értem, de a fém 200-as pár éve van, mitől lesz ilyen? Találkoztatok már ilyennel?
2012. aug. 25. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
valamelyik nap kielégítő választ kaptál. igen, találkoztunk már ilyennel, és ha nem szopogatod, és kezet mosol a fogdosás után, nem leszel beteg. és igen, elfogadják. többet ne kérdezd meg, uncsi.
2012. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ötforintos volt ilyen koszos, elfogadták a boltban, de le is tisztíthatod, mosd le dörzsivel.

Nemcsak ettől, minden pénztől kaphatsz fertőzést, annyi kézen megy át, pénzfogdosás után mindig jól kezet kell mosni.

2012. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 EagleHUN ***** válasza:
A fémpénzeken jóval kevesebb a kórokozó, mint a papírpénzeken, egyszerűen nem bírják, nem maradnak rajta életben. Kivéve ha maga a szennyeződés nem biztosít táptalajt nekik. A többit már leírták az előttem szólók. Súrold le és jó lesz az, elfogadják.
2012. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én fémkeresővel rendszeresen átpásztázom a lakótelepünkön lévő játszótéri homokozót ahol egy csúszkás függő híd is van ahol a gyerekek átsiklanak innen-oda.

Találok itt egy csomó fémpénzt,20-as,50-es 100-as 200-as, és tökre be vannak oxidálódva,némelyik tiszta sötétbarnás,vagy már zöldes színű.

2012. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!