Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy szerezhetek pénzt könnyen...

Emy95 kérdése:

Hogy szerezhetek pénzt könnyen és gyorsan?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ilyen kérdés nagyon sok van ( hú basszus, mennyit is találtam?? ) De nekem tényleg kéne egy kis pénz. Nem sok, csak pár ezres, mert zsebpénzt nem nagyon kapok.

Füvet nyírni, kutyát sétáltatni nem tok., de azért próbálkozok eladni a cuccaimat.

Tudtok még ás módot??


12/L



2012. aug. 19. 19:56
 1/3 anonim válasza:
Azokat a cuccokat amiket nem használsz (könyvek, filmek, játékok, stb...) add el vaterán ( www.vatera.hu ) jó pénzért, de ne túl drágán. Vagy moss kocsit, vagy tanulj meg füvet nyírni, kutyát sétáltatni :D
2012. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát jó látni hogy ilyen önállónak tartod már magad, de aza helyzet, hogy 12 évesen egyféleképpen szerezhetsz pénzt: szólsz a szüleidnek, hogy több pénzre van szükséged. elmondod nekik, hogy mire kellene, és "jól viselkedsz" hogy jó kedvük legyen és szívesebben adjanak.
2012. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
énis ezt csináltam, amikor kicsi voltam, mondjuk nem kaptam :( hátha szerencséd lesz. fontos hogy semmilyen munkát ne vállalj valamelyik felnőtt rokonod beleegyezése nélkül.
2012. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!