Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vállalhatok otthon hajvágást,...

Vállalhatok otthon hajvágást, meg körömépítést!?

Figyelt kérdés

Legállis ez!?

Milyen felszerelésekre van szükségem!?

Mit kell tudnom!?

Régen falun,voltak ilyenek.Ilyen fodrászok,

akik nem voltak azok,és hajat vágtak.


2012. aug. 16. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szakképzettség nélkül ne nagyon kezdj bele ilyesmibe, mert előfordulhat, hogy "szakmailag valahol beszaldsz a csőbe", és akkor abból bajod lehet.

Másrészt igen sok szakképzett is dolgozik így (nem kell fenntartani méregdrágán az üzletet), és még adózik is utána.

2012. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hajat már vágtam,körmöt már csináltam.Az egyik rokonom,mesterfodrász.
2012. aug. 16. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én tesóm pedig okleves építész
2012. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

kövesd az áááálmaid, léééégy hajszobrász

vágj csak bele nyugodtan természetesen legális

de irom is mit csinálj:

1. a hely, építs egy iglut vagy ha van kutya vagy disznóól az is jó lesz

2. eszközök, a következö eszközöket szerezd be: olló, bicska, cintányér, festék, higító, és kandúrmacskafanszőrzetprém

3.gyakorlott fodrásznak és körömépitönek kell lenned, gyakorolj egy rongyon a gombás lábadon vagy az arcodon az ugyis olyan mint egy köröm

4.immáron már készen is álsz hogy gatyábarázd a parasztasszonyságokat a faludban a malacól lábköröm szentélyedben

2012. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!