Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem jön meg a VIP...

Miért nem jön meg a VIP pontom a Bid managerből?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja kezdtem a zeeket, és még most is hiszek benne, de kezd idegesíteni az alábbi helyzet. Eddig is eléggé döcögősen kaptam meg a napi vip pontokat, de jelenleg a következő a helyzet. Kaptam 2 vásárlót az elején, 1 ismerőst beregeltem az aukciós oldalon. Silver vagyok, és már minden kiosztható bidet kiosztottam, már csak partnereknek tudnék fél pontért, azt pedig nem akarom.

Nagyon sokat olvastam utána, valahol azt írják, hogy csak akkor jelenik meg a vip pont, ha van kinek bidet adni, valahol pedig azt, hogy ha nincs, az sem baj, majd a rendszer automatikusan kiosztja. 5. napja állnak bent a bidjeim, és nem nő a vip pontom, csak a zöld számocskák a bid managerben. Most KELL vagy sem vásárlókat vennem? Vagy ismerőst regelni? Bárhol próbáltam utánanézni, hol ezt, hol azt az infót találtam. Kérem, hogy most már bárki válaszoljon, aki biztosan tudja a választ. Így teljesen megállt a dolog :( Köszi előre is!



2012. aug. 11. 17:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi, ennyi eszem nem volt. Tehát Zeekrewards-ra utal a kérdés.
2012. aug. 11. 18:15
 2/2 anonim ***** válasza:

Már nem is fog jönni, mert bezárt az egész rendszer. Nyomoznak az ügyben a szervereket leállították a Burks ellen eljárás indul a számlákat befagyasztották.


Remélem nem sok pénzt fizettél nekik, mert csak töredékét tudod csak visszaszerezni, azt is évek múltán.

Mindenesetre tanulópénz.

2012. aug. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!