Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki tud hasznosat mondani?

Valaki tud hasznosat mondani?

Figyelt kérdés

Az van hogy dolgoztam az egyik igen nagy flegmaközpont diákszövetségen keresztül a Tescoba.Idegbaj, agyf*sz és miegyéb rosszaságok után kiléptem volna, ha engedték volna flegmuséknál, de fizetésre várni kell.

Erre ma hívnak, hogy tudok e a 18000 valahány száz forintos kasszahiányomról...Ami lehetetlen mert mindig ott voltam és megvártam amíg leszámolnak, kiszámolják a hiányt, többletet satöbbi.Egyszer sem volt ekkora de még ennél kisebb hiányom sem, kétszer csúszott be egy kisebb összeg, amiről tudok is és akkor épp vagy béna voltam, vagy hagyjál békén napom volt.

Na most ha holnap én befáradok a Tacskóba, hogy haló ez és ez van, akkor mit fognak csinálni?:D

Illetőleg én mit tudok csinálni? Kifizetni nem fogom mivel nem létező összegeket ne varrjunk már le.

Ha bárkinek tapasztalat ezekről, hasznos tanács vagy bármi van, ossza meg velem! Köszönööööm. :)


2012. aug. 7. 20:39
 1/1 A kérdező kommentje:
20/f
2012. aug. 7. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!