Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan és hogyan tudnák pénzt...

Honnan és hogyan tudnák pénzt szerezni gyorsan?

Figyelt kérdés
kisállatot szeretnék venni és még 5000-6000 forint kéne :) 12.000 forintom van,de még kéne:) anyáéktól nem szeretnék kérni,mert nekik is szerintem másra kell a pénz,és azt mondták hogy ha szeretnék valamit azt saját költségből neveljem,vegyem:) névnap szeptember 8 születésnap áprilisban van..:) 13 éves lány vagyok!légyszíves ne írtatok olyanokat hogy sehogy..,minek nekem kisállat...szóval kérlek kíméljetek az ilyen válaszoktól:)

2012. aug. 3. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy kissebb bakrablás. Most ez a divat.
2012. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
13 évesen xd:D ugye?:)><
2012. aug. 3. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:
kérj kölcsön a szüleidtől, bár hogy fizeted ki? vagy ajánld fel nekik, hog elvégzel bizonyos házimunkákat és ők fizessék ki :D tudom, hogy hülye ötletnek tűnik, de 13 évesen nincs lehetőséged semmi másra. vagy várd ki a névnapodat, úgyis nemsokára itt van ;)
2012. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de anyáéktól nem szeretnék kérni,mert nekik is szerintem másra kell :) és áá nemhinném hogy ,,dolgozhatnák'' pénzért nekik..:) báár barátnőm 200-300 Forintot keres masszírozással:D anyját meg tesóját megmasszírozza :D
2012. aug. 3. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
még azt az egy lehetőséget tudom mindani, hogy valamelyik szomszéd vagy ismerős kisgyerekére vigyázol, mondjuk a szomszédnénivel, aki az ebédet főzi :D egyedül nem hagynának egy pár éves gyerekkel, mert az nagy felelősség. mást esélyt nem tudok. amúgy jó dolog, hogy nem könyörgöd ki a szüleidből azt az 5-6ezret...
2012. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a szomszédba sehol sincs kisgyerek :S
2012. aug. 3. 22:03
 7/8 anonim válasza:
Nem tudom,én 13 éves fiú vagyok és nekem is kéne!
2012. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor üdv a klubban ;)
2012. aug. 8. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!