Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Álláskeresői járadék után jár...

Álláskeresői járadék után jár még munkanélküli is?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés,de nem igazán találtam erről semmit a neten csak, hogy tavaly hozták be ezt az álláskeresőit.Elvileg nekem 47napig jár utána akkor már semmi támogatást nem fogok kapni?Vagy most a munkanélküli helyett van ez?
2012. júl. 28. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Hát igen, szerintem olyan, hogy "munkanélküli", az legutóbb a kommunizmusban lehetett.

Manapság nincsenek munkanélküliek, legfeljebb álláskeresők, és azok is legfeljebb 3 hónapig, mert hisz olyan nincs, hogy addig ne tudjon elhelyezkedni, aki akar :P

2012. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már jó ideje álláskeresőinek nevezik, nem munkanélkülinek.

A feltételeket meg állandóan változtatják.

Ha lejár az álláskeresőid, igényelhetsz foglalkoztatást helyettesítő támogatást a helyi önkormányzattól.

2012. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!