Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Középsulis voltam júliusig,...

Középsulis voltam júliusig, felvettek egyetemre, szóval elvileg továbbra is kapom az árvaellátást. Ha lesz iskolalátogatásim, ugyanúgy mint mikor első körben igényeltem, újra kell igényelni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 19:51
 1/3 anonim válasza:
én is ugyan ebben a helyzetben vagyok. úgy tudom, hogy elég csak az ügyszámra hivatkozva elküldeni az iskolalátogatásit, és onnantól kezdve küldik újra. nekem nem ment simán az ügyintézés, fél évet vártam mire pénzt kaptam, nem volt elég az iskolalátogatási, hanem még arról is kellett igazolás, hogy mettől meddig tanulok a suliban. remélem nem játsszák el veled ugyanezt
2012. júl. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az ügyszámot gondolom megtalálom a leveleiken, írok hozzá egy kérvényt, és csatolom a látogatásit.. azt, hogy meddig tanulsz, mivel igazoltad le?
2012. júl. 28. 03:23
 3/3 anonim válasza:
igen, a levelekben írják az ügyszámot. szerintem annyit elég írni, hogy folytatod a tanulmányaid nappalin és küldöd az iskolalátogatásit. a tanulmányi időszakot úgy igazoltam, hogy bementem az iskola titkárához, ő írt egy olyan papírt, hogy 2008-tól az iskola tanulója vagyok jelenleg is nappali tagozaton 12. évfolyamon.
2012. júl. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!