Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kuponvilág. Bonuszbrigád és...

Kuponvilág. Bonuszbrigád és hasonló oldalak árai mennyire valósak?

Figyelt kérdés
van ezeknek a nagyon kedvezményes áraknak valami hátulütője vagy utololag valamit követelhetnek még,jól hangazanak az ajánlatok de eléggé bizalmatlan vagyok. Valaki vásárolt már így?
2012. júl. 22. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Az árak valósak. Ha utazást veszel, akkor viszont nincs garantálva, hogy (akkor, amikor akarod) lesz szabad hely.

A leírást meg mindig olvasd át, mert néha a cím félrevezetö lehet.

2012. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne legyeél bizalmatlan. Az árak, amit kínálnak valósak, de mint az első is írta, nézd meg a konkrét ajánlatot. Az ilyen cégek abból élnek, hogy egy masszív fogyasztótömeggel a hátuk mögött tudják megkeresni a cégeket, és erre kapják az érengedményt. Te ezekért az árengedményekért azt az árat fizeted, hogy lehetőséget adtál valakiknek, hogy bizonyos marketing eszközökkel elérjenek, és aamellett, hogy tájékoztatnak, gyakran manipuláljanak.
2012. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem árt utánanézni, összehasonlítani amúgy az árakat, mert csak látszólag van olyan nagy kedvezmény. Legalábbis annál a cégnél, ahol dolgoztam is adtunk ilyen "kedvezményt" a kuponvilágon keresztül és a dolog úgy ment, hogy az ár az maradt amennyi volt csak ehhez kitaláltunk egy magasabb "eredeti árat".
2012. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én úgy érzem, hogy átvertek. Ez persze csak érzés, jogilag biztosan be tudná bizonyítani egy jogász, hogy nem vertek át. A Csepel Pizzától rendeltem pizzát házhozszállítással. Megadtam a címet, ahol akkor éppen tartózkodni fogok, de ugrott a pénzem, mert a házhozszállítást ők úgy értelmezik, hogy csak akkor, ha ténylegesen ott is lakom. Mondom mégegyszer, jogilag biztosan bebizonyítható, hogy igazuk van, de én a feltételek között nem találtam olyat, hogy ott kell lakni. Biztosan van valami, amit nem elég figyelmesen olvastam át. Tehát pénz sincs, pizza sincs,Csepel Pizza "karját széttárja". Szóval vigyázz, nehogy neked is ugorjon a pénzed. Nem vígasztal, hogy jogilag biztosan igazuk van, mert biztosan én voltam valahogy figyelmetlen, de nekem attól még nincs se pizzám, se pénzem :-((. Kívánságra leírom a konkrét rendelési adatokat.
2012. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!