Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Zálogházba szeretném vinni az...

Zálogházba szeretném vinni az aranyláncom. Hogy működik?

Figyelt kérdés

Van egy arany nyakláncom. Nem tudom hány karátos és azt sem hogy hány gramm, de nem vékony és van azért súlya is.

Azt szeretném tudni, ha ezt beadom a zálogházba, mennyit adnak érte? Fizetnem kell, ha be akarom tenni? Mert nem szeretném eladni, csak most pénzre lenne szükségem.

Grammonként mennyit adnak az aranyért? Vagy hogy működik?

Nem csináltam még ilyet, ezért is szeretnék segítséget kérni. Köszönöm előre is!


2012. júl. 17. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kell fizetned ők fizetnek neked ez függ attól hány karátos a lánc grammonként 5-6-7ezret fizetnek nagy az eltérés. max 90napig tudod zálogba rakni de utánna minimális összegért hosszabíthatsz.
2012. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ha ki akarom venni, akkor mennyit kell fizetnem?

Egyáltalán miért éri meg ez nekik, ha nem adhatják el?

2012. júl. 18. 00:31
 3/5 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy hova viszed be... pár ezer +ért veheted ki. sokan nem veszik vissza... azokat eladják
2012. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mennyit kell fizetnem majd ha ki szeretném venni? Sokat? Ha tegyük fel 20 ezer Ft értékű a láncom.

Úgy tudom kamatot és kezelési költséget is fizetnem kell.

2012. júl. 19. 17:45
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom h aktuális e még,nekünk egy 20000 ft-ot adtak egy gyűrűért,és 23000-ért kaphatjuk vissza.
2012. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!