Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayon Kínából rendelni?

Ebayon Kínából rendelni?

Figyelt kérdés
Szeretnék ebayról egy SteelSeries fülhallgatót rendelni,az árut Kínából küldenék..Amit Kínából küldenek az ugyanolyan minősége lesz mint ha pl. az USA-ból vagy máshonnan rendelnék?Előre is köszönöm.(Vagy ha valamit rendeltetek már kínából,leírnátok a tárgy minőségét stb?)Köszi
2012. júl. 10. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy eredeti SteelSeries, vagy valami kínai utánzat. Ha az eladót kérdezed, akkor természetesen azt fogja mondani, hogy eredeti... Persze ez nem jelenti azt, hogy ha máshonnan rendeled (pl USA), akkor valóban eredetit kapsz.


"ha valamit rendeltetek már kínából,leírnátok a tárgy minőségét stb?)"


Elektronikai gyártáshoz alapanyagokat rendelek rendszeresen, nagy mennyiségben és nagy értékben. A minőséggel meg kell tanulni együttélni, az árba bele van kalkulálva néhány % minőség miatti veszteség. Eleve ketté kell választani: van ami gyárilag kínai, és van amit nevesebb gyártók Kínában gyártatnak. Ez utóbbival nagyon kevés a minőségi probléma. A gyárilag kínai általában a nevesebb gyártó utánzata silányabb minőségben. Helyenként ez is elég jó, ha nagyon odafigyelnek, akkor közel gyári. Viszont hullámzó a teljesítményük. De volt már olyan is, hogy egyáltalán nem volt megfelelő a kapott termék. Persze visszavenni nem akarták, csakhát a kicsi borsnak voltak ismerősei odakint...

A kínai cuccal vagy nagyon jól jársz, vagy nagyon át leszel ejtve.

2012. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszi :) Itt igazából MO-n 26k a füles,ott kint 9k azért gondoltam hogy onnan megrendelem :D
2012. júl. 10. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Az már kimeríti a gyanúsan olcsó fogalmát.
2012. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már rendeltem Kínából, a minőség nem volt olyan mint az eredeti terméké, de az árát bőven megérte. Bár műszaki cuccoknál nem árt az óvatosság, sokaknál olvastam, hogy nem jó terméket kaptak, volt aki hibásat. Erre ott a return, vissza kell kérni a pénzt, vagy akár negatívan is lehet értékelni.
2012. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,akkor inkább megveszem itthon és nem kockázatok :)
2012. júl. 11. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Neked kell kalkulalni, hogy mi mennyiert eri meg.

Az Apple iPhonejat is Kinaban gyarjak, megis milyen kivalo minoseg. Szoval tenyleg fugg, hogy mit, ahogy masok is leirtak.


Mi peldaul fillerekert rendelunk toltheto ceruza elemeket es lehet hogy 2 oraval elobb lemerul, mint egy masik markas elem, de nem szamit, mert veszunk beloluk egy tucattal es mindig van nalunk 10darab frissen toltott elem :)


Volt egy iPodom es a fules csinor elszakadt. Olyan fulest rendeltem, amihez az volt irva, hogy eredeti, de persze nem az volt, hisz nem az Apple-tol vettem, hanem egy maganszemelytol. Peldaul ezzel at lettem qrva, mert annak ellenere hogy en tuzerfulu vagyok, azt a durva minoseg romlast amit azon hallok azt meg en sem birom elviselni.


Az elektronikai cuccokkal ezentul en sem kockaztatok, hanem inkabb megveszem a bolti markasabbat.


Viszont ruhakat, kirakot, sminket meg egyeb aprosagot megveszem Kinabol is akar.

2012. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!