Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagy álmom egy szolárium...

Nagy álmom egy szolárium nyitása! Megérné Pesten valahol nyitni egyet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
A szoláriumok ideje lejárt. Nem a 90-es években vagyunk.
2012. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg?
2012. júl. 9. 20:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Sok van, de kereslet alig.
2012. júl. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha jól csinálom? Akciók? Kedvesség, egyéb extra dolog, amit szeret egy vevő?
2012. júl. 9. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Tényleg felesleges már elkezdeni, egyrészt sok van belőle a kereslethez viszonyítva, másrészt ez most egy divat az fiatalabb generáció körében, hogy mindenki barna az év minden részében, de lehet, hogy ez is utóbb el fog múlni és akkor meg végképp nem lesz rá kereslet. A múlt században az volt a trend, hogy minél fehérebb legyen valaki, ezért esernyőtől kezdve minden sz4rral védték magukat, most pont az ellentéte.

Tehát nem tudhatod, hogy mi lesz évek múlva, már pedig vállalkozást általában hosszútávra tervezünk.

2012. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia,

Szerintem a többiekkel ellentétbe még ma is megéri nyitni stúdiót! Ahová én járok, ott mindig sokan vannak! 2-3 éve járok oda különböző időpontokba és szinte mindig várni kell a gépekre! Sokan inkább szoliznak mint hogy a napon pácolódjanak és megégjenek 10-15 perc alatt! Inkább bemennek egy klimatizált helységbe 9-12 percre, eu-s gépbe ahol még meg se tudnak égni! Rohan a világ, nem mindenki fog napozni kint! Ha kedvesek a lányok és a szolgáltatás kifogástalan, csinálsz akciókat és jó a légkör akkor nem lesz gond! Szerintem nyugodtan vágj bele!

2012. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Valóban sokat számít a kedvesség, az odafigyelés a vendégekre, valamint a megfelelő marketingtevékenység. Rengeteg, akár kisebb cég van fent a közösségi oldalakon, melyek egy ingyenes, mindössze naponta némi időráfordítást igénylő marketingeszközt kínálnak. elsősorban itt a facebookkal érdemes foglalkozni. Gyűjts rajongókat, küldj a begyűjtött emailcímekre hírlevelet, stb.

A másik, hogy manapság már egyre inkább terjednek az Eu-s szabályozásoknak megfelelő, kímélő barnítást nyújtó szoláriumcsövek, így a szoláriumstúdiók látogatása nem jár olyan egészségügyi következményekkel, mint korábban akár a kilencvenes években. És ezzel sokan tisztában is vannak. Szóval szerintem a szoliknak van jelene és jövője is.

Üdv: egy szoláriumban dolgozó lány

2012. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lara86 válasza:

Szerintem sem éri meg, mert tényleg nagyon sok szoli van, főleg Pesten... És ha próbálsz nagyon jó lenni az akciókkal, akkor meg nem éri majd meg. A lányokat is meg kell fizetni, mert ha nem, akkor húzgálják a szájukat és miattuk megy tönkre az üzlet...:S Szerintem!!! :S

Lehet, hogy érdemesebb olyan üzletet nyitni, amire tuti mindig szükség lesz és bármikor bárki bemehet... (élelmiszer, tisztító-, tisztálkodószerek)

2012. júl. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!