Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 67 éves vagyok, úgy kellene...

67 éves vagyok, úgy kellene beosztanom a maradék tíenötezer forintot, hogy a legszükségesebb vitaminokhoz hozzájussak. Kérdésem : Hogy lehet kevés pénzből egészségesen élni? Köszönettel veszek minden tanácsot. Hné

Figyelt kérdés
A multivitamint vegyem meg a napi egy szemet, vagy néha a gyümölcsöt ?
2012. júl. 6. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha helyi gyümölcsöt tud venni, akkor inkább azt. Ha már csak importot, akkor inkább a multivitamint.
2012. júl. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van valami komolyabb betegség is, akkor a vitaminpótlás nem ártana. Nem kell minden nap bevenni, lehet két-három naponta is, úgy nem kell olyan gyakran megvenni, és lehet mellette gyümölcsöt is enni.
2012. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Almát és répát tessék enni szerintem; ezek aránylag olcsók is, és tessék utánaolvasni ezek jótékony hatásainak. Tessék bemenni a könyvtárba, ott valószínűleg sok egészségről szóló könyv van, lehet hogy írnak más olcsó és egészséges zöldségekről/gyümölcsökről is, illetve egyéb tanácsokról. Véleményem szerint a természetes az igazi; én inkább természeteset ennék a maga helyében. Multivitamint csak akkor, ha valamiből hiányt szenvedek. (Nem mindegy hogy milyen vitamint veszünk be.)
2012. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tessék sportolni!
2012. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!