Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hostess állásinterjúra miben...

Hostess állásinterjúra miben mennyek?

Figyelt kérdés
Elküldtem az önéletrajzom, egy hostess álláshirdetésre tegnap este, ma már hívtak telefonon, hogy este 6 órára mehetek állásinterjúra. 17 éves vagyok, nem voltam még ilyenen, mit illik felvenni ilyenkor? Előre is köszönöm!
2012. jún. 20. 10:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A szexuális szolgáltatásnál van rosszabb is. Még hozzá a szervkereskedelem.
2012. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
18-30 éves korig szólt a hirdetés, mivel az évben töltöm a 18-at, így elfogadták a jelentkezésem. Nem hiszem, hogy bármiféle olyan dologról lenne szó, amik fent elhangzottak.
2012. jún. 20. 11:58
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia, hogy szól a hirdetés? 18-30 között elég gyanús nekem, én jelentkeztem régebben pár melóra és az ilyenek mind átverések voltak (pl fizess be 10000 Ft-ot és adnak melót). Vagy ha rendes ügynökség, utána néztél?
2012. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Smartguy86 ***** válasza:
88%
Van alapja annak,amit mondanak, nem rossz ötlet szülővel menni, max elkísér az ajtóig, aztán megvár. Ha tudod, hogy milyen cégről van szó, akkor utána lehet nézni, de ha ilyen névtelen dolog, akkor akármi lehet - beleértve az elrablós, prostitúcióra kényszerítős dolgokat is.
2012. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!