Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A behajtó, ha már az ügy ott...

A behajtó, ha már az ügy ott áll h lefoglal a lakásban mindent ami fedezi a tartozást, mi alapján határozza meg a lefoglalt dolgok értékét, és lehet e kérni hogy minél hamarabb történjen meg a lefoglalás?

Figyelt kérdés
Fizetni nem tudom az adósságomat , ahol élek munkalehetőség nincs.vagy egy kb 300.000 ftos tartozásom. A bank már bírósággal fenyeget. Igazából nem érdekel a dolog már összekészítettem mindent amit elvihetnek a lakásból. saját számításom szerint bőven fedezi a fenti összeget a bútorok, sz.gépek és háztartási eszközök értéke. Most már csak az érdekel hogy ne emelkedjen, kamatozzon itt nekem ez az összeg.. De ahogy látom a bank nagyon erre akar rámenni.. amíg nem fizetek az összeg növekedik.. Hol kérhetem én azt h jöjjenek és vigyék a dolgokat h végre tiszta lappal indulhassak? (Tudom h furán hangzik amit írok és más foggal körömmel ragaszkodik a dolgaihoz de én még fiatal vagyok pótolni tudom őket csak tiszta lappal akarok indulni... ) a normális válaszokat megköszönöm..
2012. jún. 19. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
megpróbáltad ezt a 300.000 Ft értékű ingóságot eladni? pl neten. mert lehet jobban jönnél (jöttél volna) ki belőle.
2012. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
őszintén szólva gondoltam rá de akkor nem kapnék annyit a dolgokért.. pl a laptopomnak olyan hibája van ami elsőre nem látszik.. át nem akarok vágni senkit vele..(max a behajtót):D egyébként az a hibája h nem indul a ventillátor ha készenléti állapotból indítom a gépet, így egy idő után túlmelegszik és leáll.. de sima indításnál nincs gond... és azért a laptop lenne az egyik ami nagyobb értéket képvisel a dolgaim között.. :)
2012. jún. 19. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, elvittek valamit, vagy sikerült rendezni a tartozást?
2012. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!