Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kell Paypalon magánszem...

Hogyan kell Paypalon magánszemélynek fizetési kérést küldeni?

Figyelt kérdés

Interneten keresztül is dolgozom, s az üzletfeleim között van olyan magánszemély is, aki Paypallal fizetne. Ezért én is létrehoztam Paypal fiókot. Aktiválva van már rajta minden, sőt vásárláshoz volt, hogy már használtam, az rendben van.


Viszont azt szeretném tudni, hogy akkor milyen adatokat kell megadnom az illető részére, ha azt szeretném, hogy ő tudjon nekem pénzt küldeni. Elég csak az én paypalos ímélcímem, vagy kell más is?


Ha valaki tudja, legyen szíves, írja le nekem lépésről lépésre, hogy hogyan működik ez, mit kell tennem!


Köszönöm :)



2012. jún. 18. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
email cím
2012. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. jún. 18. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!