Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudok apróhoz jutni?...

Hol tudok apróhoz jutni? Postán váltanak nagyobb mennyiségben?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor a postának a pénzváltás egy szolgáltatása, vagy nem kötelesek rá?
2012. jún. 14. 22:46
 1/8 anonim válasza:
100%
Igen, a postán van lehetőség pénzváltásra. Ha apróra van szükséged, érmetekercset (rolnit) vásárolhatsz, amiben általában 50 db érmét csomagolnak. Ez ingyenes. De ha sok apród van és papírpénzt szeretnél érte, akkor váltási díjat kell fizetni. A pontos összeget nem tudom. Ha viszont csekkbefizetésed van és ott passzolod el az aprót, azt ingyen megteheted.
2012. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. jún. 15. 01:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha apróra van szükségem, bemegyek egy üzletbe pl. egy db. húszezressel, vásárolok egy doboz gyufát, kötelesek a pénzemet elfogadni, és rögtön van apróm.
2012. jún. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lesz apród, de nem valószínű, hogy a 19.900 ft-ot neked mind 100-asokban fogják visszaadni.


Amúgy igen a postán váltanak neked apród, de csak addig, amíg nem zavarja a postai működést (ergó nem adnak neked 10 rolnit, ha csak 11 van nekik), másrészt ha tényleg nagy mennyiségben van, akkor lehet rendelni, az 1-2 nap mire megérkezik.

2012. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!
2012. jún. 18. 19:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Postán kicsit húzták a szájukat amikor mondtam hogy rolnit szeretnék venni.. Ezt a rendelést hol tudom megtenni? Neten néztem, de nem találtam ilyen lehetőséget.
2012. jún. 29. 11:55
 7/8 anonim válasza:
remélem minél hamarabb csődbe megy ez a fos posta... simán elhajtottak egy amúgy forgalmas postáról, hogy ott nincs pénzváltás és nem adnak 200-as a 20ezresemért, pedig esküvői ajándéknak szerettem volna
2014. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Próbálkozz másik postánál, ha ott is kínjuk van akkor kérdezd meg hogy mikor menj vissza. Engem már megszoktak és meghagyják nekem az aprót.

Esetleg kocsmákban, lottózókban próbálkozhatsz még.

2014. ápr. 25. 14:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!