Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A családi pótlékot, ha utalván...

A családi pótlékot, ha utalványban kapom, egyszerre kell levásárolni?

Figyelt kérdés
Továbbá ugy hallottam van egy felügyelő(nő) aki eljön velem bevásárolni... Illetve csak élelmiszert vásárolhatok, nem költhetem édességre, kávéra, kólára vagy hasonlókra? Igaz ezekből bármi is?
2012. jún. 14. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

lógtál az iskolából és most kapod meg a csp-t?:D

élelmiszerre költheted és ebben benne van az édesség és a kola is..alkoholt meg bagót nem vehetsz

2012. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

anyámtól is megvonták mert nem jártam be.

TÉVEDÉSBEN VAGY!!

NEM utalványban kapod,hanem a lakcímre kimegy a hivatal embere és VELE kell vásárolnod!

Anyám aztmondja akkor rohadjon meg a CSP a hivatalban de nem fog menni vásárolni úgy hogy felügyelnek rá :) a te gyereked se szereti a sulit?

2012. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csodás... Rohadjon a pénz a hivatalban, mert anyu olyan, mint egy ötéves.

Az persze rendben van, hogy a CSP kiosztásakor karton sütik, karton sörök és kólák landolnak a kosárban. Pár nap múlva meg már semmi nincs a pénzből.

Most őszintén, mit lehet tenni azzal, aki nem tudja beosztani a pénzét, költi baromságokra, mert képtelen volt időben megtanulni kezelni és emiatt éheznek a gyerekei?

2012. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Annyuszi válasza:
Nektek hanyadikán kell levásárolni a családi pótlékot?Nekünk még nem szóltak,pedig már 27-e van..
2012. jún. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!