Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a teszvesz...

Mit lehet tenni, ha a teszveszes eladó nem küldte el az árut?

Figyelt kérdés

Azt írta, hogy 1-2 hét is a szállítás, mert külföldről küldi. Már 5 hete várok, semmi. Írtam neki, azt írta vissza, majd utánanéz, de azóta se semmi. Persze én vagyok a hülye, mert nem néztem meg az értékeléseit, és van már neki néhány negatív. Az ilyeneket miért nem tiltják ki?

Mit tudok vele tenni, azon kívül, hogy negatívat adok neki? Van annak értelme, vagy csak lerontja az én értékelésemet is? (Igaz, ő már pozitívan nyilatkozott rólam, mivel én azonnal utaltam az árát.)

7000 Ft volt a cucc, eléggé ki vagyok akadva, 4 éve teszveszezek, de így még nem jártam.


2012. máj. 29. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Huh, de gááááz....tényleg kár, h nem nézted meg az értékeléseit...de késő bánat...


Itt írták többen, h ilyenkor - azon kívül, hogy negatívot adsz, és írsz a teszvesznek, h mi történt-, feljelentheted a rendőrségen. Valaki írta, h mivel többen feljelentették azt az illetőt, akivel ő is megjárta, felfüggesztettet kapott a csaló.


Hát, reménykedjünk, h azért alakul valami...talán írjál neki megint...Sajnálom, h ez történt veled, én is teszveszezek, de csak olyantól vásárolok, akinek nem nagyon van negája és a csillagok is legalább 4.8-ast mutatnak...

2012. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!