Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SZÉP kártya egyenlegét meg...

SZÉP kártya egyenlegét meg lehet nézni, tudom. De hogy eddig hol mikor és mennyit használtam fel róla azt meg lehet nézni valahol?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 19:38
 1/2 anonim válasza:

[link] Egyenleg lekérdezés - Kövesse nyomon utalvány feltöltését és költéseit!


Telekódot kér, csak akkor tudsz belépni ha van ilyened.

Én még nem próbáltam megnézni, de én is kíváncsi vagyok rá, csak nekem sincs ilyen telekódom. Vagy ha volt, akkor elfelejtettem.


FAQ

27. Honnan tudom meg az egyenlegemet, illetve egyenleglekérdezéskor kérnek-e majd azonosítókat? Miket?


Az egyenleg megjelenik a POS terminálon történő fizetési tranzakció során a bizonylaton is, ami a kártyabirtokosnál marad. Az egyenlegét lekérdezheti a SZÉP vonalon és a www.otpszepkartya.hu oldalon egyaránt. A kártyabirtokos azonosításához szükséges a kártyaszám, a TeleKód, a születési dátum, valamint a főkártya birtokos esetében az adószám, társkártya birtokos esetében a TAJ szám.


50. Mikor és hogyan kell aktiválni és az mekkora költséggel jár?


Az OTP Széchenyi Pihenőkártyát a SZÉP Vonalon (06-1-3666-222) kell aktiválni, amelynek díja a normál telefonhívás költsége. A kártya aktiváláshoz szükség van a kártya számának utolsó 10 számjegyére, valamint a TeleKódra (alapesetben a kártya utolsó 3 számjegye, amit célszerű megváltoztatnia az első belépés után a Kártyabirtokosnak), valamint a születési dátumra. Az egyenleglekérdezéshez később már csak a kártya számának utolsó 10 számjegyére és a TeleKódra lesz szükség.

2012. jún. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 volt14 válasza:
A telekód az adott kártya utolsó 10 számjegyének az utolsó 3 számjegye. Pl 1235412865 a kártyaszám a telekód pedig innen az utolsó három. Szóval 865.
2016. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!