Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mindjárt itt a nyár, és még...

Mindjárt itt a nyár, és még mindig nem találtam munkát sehol. Ti hol kerestetek?

Figyelt kérdés

Diákmunkát szeretnék nyárra, de igazából jó lenne egy rendes részmunkaidős állás is (4 vagy 6 órás). A lényeg, hogy legyen pénz, mert a családomnak nincs miből fizetni a számlákat. De hol lehet dolgozni?


Diákmunka szövetkezeteknél be vagyok regisztrálva, ha bemegyek érdeklődni, mindig mondják, hogy szólnak, ha lesz munka, meg hogy nézzem a hírlevelüket. Szólni nem szoktak, a hírlevelekben meg olyan munkák vannak, mint pl. informatikus gyakornok, árupakolás/cipekedés direkt fiúknak (ezt elvállalnám, de lány vagyok, és kb. 40 kiló, úgyhogy nem lehet), és kb. ennyi. Szórólapozást, adatrögzítést stb. elvállalnék, de olyanok meg nincsenek.


A neten is adtam fel hirdetést, hogy bébiszitterkedést vagy korrepetálást vállalok, de semmi. Álláshirdetéseket is nézek, egy csomó önéletrajzot kiküldtem, és sehonnan nem jeleztek vissza.


Akik mindig mondogatják, hogy jaj, de jó lesz nyáron, megyünk dolgozni, ők hol találnak munkát? Csak kapcsolatokkal lehet?



2012. máj. 25. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha szegedi vagy akkor tuti találsz , mert itt rengeteg mezőgazdasági meló van XD de hát kérdezd meg tőlük :D szerintem ismerősök szerzik nekik
2012. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád?Vagy mit tanulsz?Próbálj meg benne elhelyezkedni akár rendes állásban is.
2012. máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én addig jártam napi szinten a diákszövetkezetek nyakára, amíg nem adtak munkát. :D


Azóta már ismernek és megbíznak bennem, ezért hívnak, ha van valami. Ettől függetlenül szoktam személyesen is érdeklődni, hogy lássák, komolyan gondolom.

2012. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!