Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Vatera.hu-n vagy a Licit.hu-...

A Vatera.hu-n vagy a Licit.hu-n regisztrált eladóként miyen tapasztalatok vannak? Sikerült ott eladni vmit?

Figyelt kérdés
Már vásárlóként sikerült regisztrálnom, de eladóként csak akkor, ha a bankszámlámról 100Ft-ot átutaltatok a megadott számlára.(állítólag ekkor tudják a már megadott bankszámlaszámomat beazonosítani)Én egy kisállatszállító táskát teszek majd fel, új állapotút, 2000 ft-ért, ha sikerül, nem tudom mik a tapasztalatok, telefonszám sehol sincs kiírva.

2012. máj. 24. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Apród.hu-n próbálkozz először, ott nincs feltöltési díj és jutalék se, semmit nem veszíthetsz, ha esetleg nem sikerül elsőre eladnod.
2012. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vaterára regisztrálj. Igen sokan figyelik és megy az adok-veszek. Jó üzleteket lehet ott kötni. :D Én mindenképpen ajánlom neked.
2012. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!