Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Igaz az aki most lép az otp...

Igaz az aki most lép az otp magányugdijpénztárba az kap egy esernyőt és egy 5 ezer forintos levásárolható tescós kártyát?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy igaz mert a nővérem kapott, akor én miért nem ? Engem az otp egyik munkatársa keresett fel ,hogy lépjek át rá is beszélt ,de erről bezzeg nem szólt semit. Mit lehet ilyen esetben tenni? Semi papirt nem adott ,hgy ki volt .Érdeklődtem az otp-nál és mondták ,hogy ez jár.
2009. jún. 26. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

egyem a szíved...

és akkor most mire is vagy kiváncsi????

2009. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, én az alapján léptem magánnyugdíj pénztárba, hogy melyik milyen portfóliókba fektet, milyen módosítási lehetőségeim vannak, milyen kifizetéseket lehet belőle eszközölni és nem azért, hogy melyik ad egy esernyőt....
2009. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mit tegyek ? Menjek reklamálni? Majd ha megjőn a tagsági kártyám akor utánna tudnak nézni ,hogy ki kötötte a szerződést. Vagyis majd megyek is nekem sokat számitana az az 5 ezer forint. Még ha csak pelenkát veszek belőle a lányomnak az is jó. Keressem meg és mit mondjak neki, vagy tegyek panszt az otp-nél?
2009. jún. 26. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha ez alapján választasz magadnak nyugdíjpénztárat, akkor ez az esernyő még sokba kerülhet neked! (Ha megkapod)
2009. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem értem, miért maceráljátok a kérdés kiíróját. Honnan veszitek, hogy az ajándék alapján választott magánnyugdíjpénztárt? Akármilyen okból is, az OTP-t választotta, és kész. Ha pedig ezért még ajándék is jár, akkor igenis járja ki magának, ne engedje, hogy elsinkófálják, sok kicsi sokra megy.


Remélem, hogy sikerül a végére járni a dolognak!

2009. júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!