Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyertetek már pannonfittől...

Cirmos62 kérdése:

Nyertetek már pannonfittől gyógyüdülést?

Figyelt kérdés

Volt egy telefonhívásom, hogy a beküldött levelezőlapomon lévő rejtvénnyel nyertem 78 ezer forintos gyógyüdülést. Az ünnepélyes nyereményátadásra, mely nálunk történik legyen jelen 6 felnőtt, akik meghallgatnak egy egy-másfél órás előadást - és gondolom termékbemutatót - egészséges életmóddal kapcsolatban.

Más is "nyert" ilyen módon? Mi a véleményetek róla? Az az érzésem, hogy ha fel akarnánk használni ezt a "nyereményt", akkor az nekünk még legalább ugyan ennyibe kerülne.



2012. máj. 3. 18:59
 1/3 anonim válasza:

Üdv!


Végül mi lett a nagy nyereményből? Én is "nyertem" elvileg jövő héten jönnek bemutatót tartani. Érdekelne, hogy mit takar a dolog.

2012. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én végül is lemondtam a bemutatót, így nem tudom mi sült volna ki belőle. Viszont engem is érdekelne, hogy Nálad hogy alakult, mekkora veszteség ért engem emiatt?
2012. júl. 31. 15:41
 3/3 anonim válasza:

Helló!

Nekünk is küldtek egyet, valami rejtvénymegfejtéssel nyertünk mi is. De nekünk is nagyon gyanús ez az egész, alapból senki sem emlékszik, hogy beküldött volna levelezőlapon bármiféle megfejtést is...

Meg nektek is pont 78.000 Ft? Meg részt kell vennie még 6 embernek? Meg bemutatkozik a cég és termékbemutató is lesz? Nagyon nagyon gyanús:D

A feltételekről nagyon hallgatnak, ki hiszi már el, hogy csak úgy hozzád vágnak egy ilyen üdülést? A lényeg szerintem a termékbemutatón van, meg hogy minél több ember meghallgassa. A pacáknak aki meg felhívott biztos abból van a haszna, ha valaki a bemutatott termékeket megvegye, ilyen jutalomalapú izé.

2013. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!