Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol van e. on Monor környékén?

Hol van e. on Monor környékén?

Figyelt kérdés

Monori lakos vagyok. Úgy hallottam hogy Gombán van e.on szolgáltató. Szeretnék váltani Démászról e.on-ra...

Van Gombán? Vagy hol van a közelben?


(a neten megnéztem de nem találtam olyan menüpontot, ahol meg lehetne nézni, hogy hol van ennek a szolgáltatónak kihelyezett ügyfélszolgálat...)



2012. ápr. 26. 22:32
 1/1 youngboy26 válasza:

Próbálok segiteni neked, remélem látod a válaszomat.

Először is Monor EDF-DÉMÁSZ-hoz tartozik. Gomba az ELMŰ-höz.

Legközelebb E.ON szinten az E.ON Tiszántúli Áramhálózat Zrt. van közel, ami Szolnok Régióközpont. De területileg illetékes Áramszolgáltató, továbbra is az EDF-DÉMÁSZ.

Kereskedőt ill. Áramszolgáltatót szeretne váltani, akkor érdemes az E.ON Ügyfélszolgálati Kft.-t keresni, Monorról közelebb:

Abony, Szabolcska Mihály utca 2., (Lila üzletsor)

Nyitvatartás

Hétfő:Zárva

Kedd:Zárva

Szerda:14-18

Csütörtök:Zárva

Péntek:8-13

vagy

Szolnok, Szigligeti út 2.

Nyitvatartás

Hétfő:8-16

Kedd:8-16

Szerda:13-20

Csütörtök:8-15

Péntek:8-14


Remélem, érdemi információval tudtam szolgálni.

2018. aug. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!