Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csomagot adnék fel (3,5kg),...

Csomagot adnék fel (3,5kg), melyik lehetőség a legolcsóbb hogy feladjam?

Figyelt kérdés
becsomagolva 3,5kg.Ajánlottam szeretném feladni.Mennyibe kerül igy,és mi a neve pontosan a csomagfeladás e fajtájának?Nemigazán szoktam feladni semmit,igy nem vagyok képbe.Köszönöm ha valaki tudna segiteni!
2012. ápr. 18. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

A neve annak amit írtál:postai csomag +tértivevény(mert csomagot ajánlottan nem lehet feladni).

A csomagdíj 1115 Ft a standard csomagnál és 1670 ft a nem standard csomagnál (belföldre)+a tértivevény 115 Ft.

(„Standard” csomagnak minősül minden olyan postacsomag, amely téglatest alakú és három kiterjedésbeli mérete hosszúság +szélesség + magasság együttesen nem haladja meg 2000 mm-t,vagy hosszúsága 750 mm.)

2012. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi.És mi az a tértivevény?És ha meghaladja azt a méretet ami a standard csomag mérete?Ez amúgy egy digitális babamérleg,de nem tudom lemérni.
2012. ápr. 18. 19:48
 3/5 A kérdező kommentje:
ja a tértivevényre rájöttem,azt kell kérnem az ajánlott helyett,vagy az automatikusan benne van az árban?
2012. ápr. 18. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:
nem kell a tértivevény. minden csomag egyénileg könyvelve van, szóval ha csomagot adsz fel, akkro az alapjáraton ajánlott. elmész a postára a dobozoddal, kérsz-elveszel egy zöld "egyetemes postacsomag" (CO 91..) szállítólevelet és kitöltöd, semmi extra nem kell, a többit meg a felvevős elmagyarázza. kb 1100-1500 ft körül van. a tértivevény arra jó, hogy átvételkor azt +bna aláiratják és neked sima levélként visszaküldik, ergó hagyományos módon értesülsz arról hogy ki és hogyan és miko vette át a küldeményt, de aláírás nélkül úgyse adják oda senkinek...
2012. ápr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm!
2012. ápr. 18. 23:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!