Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyáron szeretnék diákmunkát,...

Nyáron szeretnék diákmunkát, de nem találok? Hol lehet találni? (Lent)

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, tudok angolul, magyarul, vietnámiul anyanyelvi szinten, beszélek picit franciául és ha kell akkor esetleg koreaiul... nem szerenék fizikai munkát csinálni, inkább irodai, korrepetálás vagy ilyesmi... vagy ami még jó az a turistáknak a fordítás... vagy akármilyen fordítás... csak sehol nem találok ilyet... és Budapesti vagyok... lehetőteg az órabér ne legyen 600Ft/óra alatt... ha valaki tud jó diákszövetkezetet ajánlani, az is jó...


előre is nagyon köszönöm!


2012. ápr. 2. 20:25
 1/1 archon ***** válasza:

A diákszövetkezetekre a google-ban tudsz a legegyszerűbben rákeresni, többet is találsz majd a környéken. Viszont a nyelvtudásoddal én inkább korrepetálásban gondolkodnék, ha van érzéked/kedved az oktatáshoz.


Úgy a magad ura lehetsz, többet is tudsz keresni, nyáron többen készülnek új suliba, fel kell őket zárkóztatni stb.

2012. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!