Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik bankkártyát a legérdeme...

Melyik bankkártyát a legérdemesebb választani paypal-on történő vásárláshoz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 21:10
 1/4 I am God válasza:
Hitelkártyára gondoltál szerintem. Nekem Visa Electronom van. Egész jó, de attól függ minden mennyi pénzt akarsz mozgatni. Ha sokat akkor AMEX
2012. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. De nem hitelkártyára gondoltam, hanem normál bankkártyára, ami használható paypal-on is. Ugyanis az enyémet nem fogadja el.
2012. márc. 30. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:

a legegyszerubb ha megkerdezed a bankodat, ahol van szamlad, hogy adjanak egy olyan kartyat, amit remelhetoleg elfogad a paypal. Szerintem nem te leszel az elso ugyfeluk aki ilyesmivel keresi fel oket. Ha megnezed a kerdeseket itt a GYIKon egy csomo ember panaszkodik.


En anyunak hoztam letre egy paypalt es hozzaadtam a bankszamla szamot. Mikor a kartyat is hozza akartam adni nem fogadta el. Rajottem, hogy a bankszamla hivatalosan apu neven van, anyunak csak tarskartyaja van a szamlahoz.

Megszuntettem anyu paypaljat, letrehoztam egyet apu nevere, hozzaadtam a bankszamla szamot, majd apunak kertunk egy kartyat (neki nem volt mert sosem jar vasarolni), miutan megjott a kartya, hozzaadtam azt is a paypalhoz is minden OK volt. Nekik hagyomanyos CIB bankos szamlajuk van, amihez ha jol emlexem egy mastercardos kartyat adnak. (nem hitel!)

2012. márc. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bármilyen online fizetésre alkalmas debit vagy creditkártya megfelelő


bankodat kérdezd

2012. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!