Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 15 éves (lehetőleg Budapesti)...

15 éves (lehetőleg Budapesti) lányok! Ti mit dolgoztok idén nyáron, és melyik diákszövetkezetnél?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem ezt, mert én is szeretnék dolgozni valamit a nyáron, de tanácstalan vagyok. :S

Köszönöm a válaszokat.


2009. jún. 14. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is akartam(szeged-melodiák)de nem mehettem mert még fiatal vagyok...:S
2009. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De 15 éveseknek is lehet menni (csak a nyári szünetben), ha a szülő beleegyezik.
2009. jún. 14. 09:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én idén ismerősnél fogok dolgozni...de tudom ajánlani neked a Globe Mediát...neem diákszövetkezet de simán felvesznek:) engem is felvettek anno és már aznap kezdhettem is:)

Kaszásdűlönél van:)

ird be google be és kiadja:)

Sok sikert

2009. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Diák szövetkezetet ajánlom mindenki kerülje el, mert kihasználják az embereket. Nem szabad azt hinni, hogy érted van. A fizetésed nagy részét lenyúlják. Pl szórólap terjesztés: 1 Forint/darab. Jó vicc. Pláne, hogy a szövetség kap vagy 15 Forintot egy darabért.


Inkább keressetek rendes munkát!


F

2009. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen a diákszövetkezetek átverések:((

De a Globe Media nem!!!Nem diákszövetkezet,de mégis diákok is dolgozhatnak ott:)

És a csapat is nagyszerű:)

2009. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És a Globe Mediánál milyen lehetőségek vannak?

Mit lehet ott dolgozni, és hogy van a fizetés? Óra, vagy teljesítmény alapján? És kb. mennyi?

A neten semmit se találtam. =(

2009. jún. 14. 11:29
 7/9 anonim ***** válasza:

adom a linket:

[link]

böngészhetsz:)


Globe mediás

2009. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
És mennyit fizetnek itt?
2009. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
huuu már nem emlékszem de asszem 300-1000 ig terjedő órabér...bemész az irodába és ott megkapod a papírt a bérekről meg a beosztást azt megbeszélitek
2009. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!