Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rossz számra töltöttem fel...

Rossz számra töltöttem fel mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy számom, amit elloptak, így kértem a megszüntetését. Csak a telefont tiltották le. Ma viszont véletlen azt a számot töltöttem fel. Van-e lehetőség azt a pénzt visszaszereznem illetve átutalnom az új kártyámra? Megvan minden szerződés.

2012. márc. 6. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Okoztál egy jó napot valakinek, te meg megtanulod, hogy 2x megnézed, milyen számot töltesz fel.
2012. márc. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ihatsz rá hideg vizet.
2012. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tanulj belőle!
2012. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem (egész pontosan anyukámat, de én szoktam neten feltöteni a telefonját) egyszer felhívtak, hogy véletlen az ő számára töltöttek fel 3000Ft-ot. Elég kultúráltan megkértek, hogy ha van rá mód, akkor legyünk már olyan rendesek, és töltsük fel a megadott számra a 3000-et. Tényleg 1 szám eltérés volt, és nekünk megérkezett a 3000-es feltöltés nem sokkal előtte. Mi voltunk olyan rendesek, hogy visszatöltöttük az illetőnek, szerintem kevesen csinálnák meg, de egy telefont esetleg megérhet.
2012. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"de egy telefont esetleg megérhet."


Jó, hogy elolvastad a kérdést!


"Van egy számom, amit elloptak, így kértem a megszüntetését. Csak a telefont tiltották le."


Szerinted feltölti neki?!

2012. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Neten be tudok lépni a telefonszámommal a netes kezelőfelületbe. Ott ki is írja, hogy 3005 Ft az egyenlege. Ezt szeretném másik számra áküldeni vagy visszaigényelni.
2012. márc. 7. 13:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a szolgáltatód ügyfélszolgálatánál, talán szerencséd lesz, de nem valószínű.
2012. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Jó, hogy elolvastad a kérdést! "


A kérdést elolvastam :) A leírást nem :$

2012. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bementem. Azt mondták, hogy szívás! :D Ez van.
2012. márc. 8. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!