Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan vehetem igénybe az...

Hogyan vehetem igénybe az álláskeresési járadékot?

Figyelt kérdés

Sajnos idén Március 1-én veszitettem el az állásomat majdnem 30 hónapos munkaviszonyom után a volt 1. munkahelyemen belül létszámleépités végett.


Kizártnak tartom találjak számomra alkamas munkaköri állást ahol heti 30 órás műszakban dolgozhatnék, mivel heti 20 órás műszaknál többet nem dolgozhat 1 hónapig.

Nem akarok jövedelem nélkül maradni 1 éven keresztül mikor bőven elég volt nekem 25 éves koromtól 1 éven keresztül pályekezdő munkanélküli voltam.



Gőzerővel igyekszem minden segitséget megtalálni ne érje el az 1 évet a munkanélküliségem.


2012. márc. 4. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Megkérdezhetem, miért nem dolgozhatsz heti 20 óránál többet?
2012. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A volt 1. munkahelyemem nem volt erre lehetőségem heti 30 órás műszakban dolgozhassak. Kivéve rendkivüli határidős munkanál egyszer dolgoztam heti 30 órás műszakban ami 10 munkanapig tartott.


És azért nem dolgozhattam heti 30 órás mászakban mert túl sok megváltozót munkaképességű dolgozót vettek fel mint amennyi férőhely rendelkezésre állt üzemenként.


És akik heti 30 órás műszakban dolgoztak őket beosztották heti 20 órás műszakra. Azok közül páran akik heti 40 órás műszakban dolgoztak heti 30 órás műszakra lettek be osztva.


Azért lett legtöbb dolgozó heti 20 órás műszakban beosztva mert csoport bontást kellett csinálni a férőhely végett. Délelötös csoportok átadják a délutános műszkaban dolgozók részére a munkát.


Mig a délutános műszakban lévő dolgozók is heti 20 órás műszakban dolgozhattak reggel 6 órától délután 14:30 óráig van nyitva a munkahely Hétfőtől-Csütörtökig. Mig pénteken reggel 6 órától 12:00 óráig.

2012. márc. 4. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!