Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SZÉP Kártya: Léteznek már...

SZÉP Kártya: Léteznek már olyan helyek, személyek, mint anno az üdülési csekkeknél, akik kb 70-80%-ban felvásárolják a SZÉP Kártyán levő összeget?

Figyelt kérdés
(ORFK, FBI, kommandó, Orbán Viktor kíméljenek.)

2012. febr. 29. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az a lényeg, hogy azt nem lehet eladni.
2012. febr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

miért akarsz pénzt csinálni belőle?

ingyen van, fogd föl úgy hogy ajándék és menj el pár napra pihenni, vagy vidd el a családot vacsorázni


ha beváltod akkor tuti nem nyaralásra költöd

2012. febr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért érint "érzékenyen" a dolog, ugyanis tavaly havi 18.000 kajajegyet kaptam, amiből többé kevésbé meg tudtam oldani egy hónapra azt, hogy minden nap melegételt egyek. Az erzsébet utalvány erre nem elég, a vendéglátás részét pedig elméletben elfogadják éttermek, és néhány ételkiszállító cég, de gyakorlatban ez még egyelőre elég macerás. Szóval azért váltanám be, hogy az étkezést meg tudjam oldani belőle. Viszont köszi a gyors válaszokat mindkettőtöknek! :)
2012. febr. 29. 11:39
 4/4 anonim ***** válasza:

mi tavaly a párommal ketten 30 ezret kaptunk étkezésit, most idén én három havit kapok ő meg mind a 12 hónapra kapja majd az 5 ezret, nekünk is sok ez a kiesés, de mi úgy fogjuk fel, hogy most legalább elmegyünk pár napra nyaralni amit amúgy nem tennénk meg


Év végén meg biztos majd olyan statisztika fog kijönni, hogy a magyar ember milyen jól él, mert nyaralni járnak, persze az nem teszik hozzá hogy szinte kötelezővé tették ezzel a szép kártyával

2012. febr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!