Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Anyám elveheti-e a megtakaríto...

Anyám elveheti-e a megtakarított pénzem?

Figyelt kérdés
Volt egy bankszámlám, amihez anyámnak is volt hozzáférése. Amikor férjhez mentem és eljöttem otthonról, bosszúból levette az összes megtakarított pénzem, amit azóta sem hajlandó visszaadni azzal indokolva mindezt, hogy ők (apámmal) tartottak el. Ennek már 3 éve. Jelenleg albérletben lakom a férjemmel és a két gyermekemmel. Most nagy szükségem lenne a saját pénzemre. Hogyan tudnám visszakapni, amit a fizetéseimből megtakarítottam? Vagy ez lehetetlen? Ebben az esetben elég az a válasz, hogy ők tartottak el? A pénzem azóta is egy számlán van, kamatozik, csak nekik. Mit tegyek?

2012. febr. 29. 07:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azt viszont lehet bizonyítani, hogy azok után nem sokkal a mama számláján "megugrott" a betét összege, lehet firtatni, hogy miből?
2012. febr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

3 év után ilyen indokkal nem fogsz nyerni pert, azt akkor kellett volna amikor történt.

anyukád azt fogja mondani a bíróságon, hogy levette neked, te elköltötted és most össze vesztetek és ezzel akarsz bosszút állni rajta.

2012. febr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!