Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen munkalehetőségek vannak?

Milyen munkalehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Bocsánat,hogy ilyen primitívül van feltéve a kérdés,de ez a sz.r másképpen nem engedte.36 éves vagyok.Érettségim és két szakmám van.Autószerelő és vendéglátós.A,B,C,E kat jogosítvány.Bármilyen munka érdekelne akár olyan is ami nem szakmába vágó.Értek a belső építészethez és a lakás felújítási munkákhoz is.Évekig ebben az iparban dolgoztam.Másfél éve munkát keresek de azt vettem észre,hogy ismeretség,kapcsolatok nélkül esélytelen vagyok.A félre tett pénzem elfogyott ezen idő alatt,jelen pillanatban éhezem és nemsokára hontalanná válok mert nem tudom fizetni a terheket.Kérem aki tud segítsen!Köszönöm!
2012. febr. 5. 00:46
 1/3 anonim válasza:
Probalj bejutni valami epitkezesre, vagy szemetet szedni autopalya mellett. Mig nem talalsz mast az ilyen alja munka is megteszi.
2012. febr. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet hihetetlen, de én elképzeltem magam hogy mit szeretnék csinálni, elképzeltem részletesen milyen munkahelyre vágyom, jelentkeztem ezer helyre, amikor már majdnem feladtam, felvettek egy olyanra, amit megálmodtam!

de azt hittem addig beleőszülök!


szóval abban tudok neked segíteni, hogy tanácsolom a KITARTÁSt és hogy Pozitívan állj hozzá!!


én is úgy voltam, ahogy te! sem kilátásom, sem kapcsolataim nem voltak, lehetetlen volt a helyzetem, senki nem volt, aki segít!!

2012. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A helyzet az,hogy kapnék munkát,mondjuk az sem 100% csak ígéret de ahhoz el kell végeznem egy tanfolyamot amit nem tudok,mivel nincs pénzem befizetni.Ördögi kör ez!Sajnos egy sima érettségivel már semmit nem ér az ember,de úgy látom két szakmával sem.Úgy vettem észre,hogy bárhová megyek a végzettségeimen felül támasztanak egy olyan plusz igényt amelynek anyagiak híján nem tudok megfelelni.Emlékszem régen büntetendő volt a munkanélküliség,most meg könyörögni kell,hogy dolgozhass és még akkor sem kapsz munkát.Én sajnos képtelen vagyok bűnös úton pénzt szerezni,próbálok tisztességesen fennmaradni,megélni.Elkeserítő ez az egész!
2012. febr. 5. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!