Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Üdülési csekket hol lehet...

Üdülési csekket hol lehet beváltani? Sajnos üdülni nem tudunk elmenni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2009. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez jól jött! :)
2009. jún. 1. 11:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most már egyre több helyen elfogadják, mivel nem tudom hol laksz, konkrét helyeket nem tudok ajánlani. Tuti biztos jó néhány étterem, az állatkertek, Bp-n a Vidámpark, Aquaparkok, Érden a Delta sportban is elfogadják. Szomszédom onnan cipőzte fel az egész családot márkás csukákkal. :)
2009. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Táplélékkiegészítőkre:

[link]

2009. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A fenti információ már nem él.
2009. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen köszi,egyébként ismerem a termékeket én is,régen mi is ajánlottunk,de ez kb 10 éve volt már.Köszi,hogy szóltál.Amúgy már be tudtam váltani a csekket...
2009. jún. 23. 10:46
 7/8 anonim válasza:

Kérdező!

Hol tudtad beváltani az üdülési csekket?

Nem kell konkrétan megjelölni, csak adj tippet, mert nekem 150.000Ft értékű van, és sehol nem tudom beváltani.

Segíts...

2010. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem van egy vendéglátós ismerősöm,és Ő váltotta be nekem,és éppen 2 napja megint sikerült,és közel annyi van,mint Neked összegben. Ha van ismerősöd,akkor ott próbálkozz,de legkevesebb 8% amit levonnak,annál csak több lehet.. :(
2010. júl. 1. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!